Станьте спонсором LanguaBooks™ UA

LanguaBooks™ UA проект став можливим завдяки спонсорам, які підтримали нашу ініціативу допомогти громадянам України які вивчають англійську мову.
Ми будемо вдячні новим Спонсорам, які зможуть приєднатися до проекту для його розвитку по всім напрямам: хостінг та Інтернет канали, створення нового контенту та методик, обладнання для шкіл, інформаційна і фінансова підтримка.
З питань спонсорства, будь-ласка, пишіть нам на lbua@languametrics.com.

Generic placeholder image

Американська компанія LanguaMetrics, Inc (http://www.languametrics.com) пишається тим, що стала ініціатором та спонсором проекту LanguaBooks™ UA, надала в використання платформу LanguaBooks™ та забезпечує хостінг в Европейському Amazon Cloud. На додаток 140 LanguaBooks книжок були надані компанією для безкоштовного використання громадянами України для вивчення англійської мови.

Generic placeholder image

"Компьютерное Обозрение" (http://ko.com.ua) – інформаційний спонсор проекту LanguaBooks™ UA.

Generic placeholder image

ЛИТЕР (https://www.leatergroup.com/) – інформаційний спонсор і партнер проекту LanguaBooks™ UA. Компанія ЛИТЕР вже понад 25 років є виробником та системним інтегратором сучасних рішень в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для освіти та навчання.

Generic placeholder image

(http://bestuniversities.com.ua/ua) – інформаційний спонсор проекту LanguaBooks™ UA. Проект Best Universities – портал про вищу освіту в Україні, важливий складник соціальної програми "Сучасна освіта" компанії "СКМ".

Generic placeholder image

"Відкривай Україну" (http://vidkruvai.com.ua) – інформаційний спонсор проекту LanguaBooks™ UA. "Відкривай Україну" – освітній проект для учнів 7-11 класів з малих міст України. Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків з малих міст, у якому вони набудуть необхідних вмінь та навичок ХХІ століття, а також отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.

Generic placeholder image

"Capital English" (https://www.facebook.com/kyivcapitalenglish) – інформаційний спонсор проекту LanguaBooks™ UA. "Capital English" – проект популяризації англійської мови, який діє при Київській міській державній адміністрації. Проект включає в себе розповсюдження інформації про безкоштовні можливості вивчення англійської мови для населення та держсдужбовців (курси англійської мови, онлайн-уроки, покази фільмів англійською мовою, розмовні клуби з носіями мови).

Generic placeholder image

Видавництво "Розумники" (http://edugames.rozumniki.ua/) – інформаційний спонсор проекту LanguaBooks™ UA. Провідний виробник інтерактивного навчального контенту для загальноосвітніх закладів в Україні. За підтримки Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук України, разом із партнерами Intel, Microsoft, Epson, ТОВ "Навігатор" у 2014 році розпочато педагогічний експеримент "Розумники"(Smart Kids) з використанням навчального контенту видавництва – електронних освітніх ігрових ресурсів (педагогічних ігор).