Про нас - LanguaBooks™ UA

Generic placeholder image

LanguaMetrics™, Inc. – це американська компанія зі штаб-квартирою в місті Тампа, штат Флорида США та центром розробки в Києві, Україна. Платформа LanguaMetrics™ розроблена та спроектована LanguaMetrics™, Inc. та використовує технології SRI International. Ця платформа передбачає розробку та впровадження програмного забезпечення, що допомагає покращити розмовну англійську мову. LanguaMetrics™ співпрацює з провідними видавництвами, постачальниками Ed-Tech рішень, школами, університетами та просто з людьми, що бажають підвищити рівень знання англійської мови. В компанії є два підрозділи LanguaBooks™ та LanguaTest™ які направлені на навчання та тестування.

LanguaBooks™ – це підрозділ компанії LanguaMetrics™, Inc, що спеціалізується на розробці додатків з використанням інтерактивних книг LanguaBooks™. Технологія LanguaBooks™ є інноваційною формою інтерактивного навчання з використанням технології розпізнавання мовлення та оцінки вимовлених слів. LanguaBooks™ оцінює аудіо користувача за допомогою акустичних моделей, підготовлених SRI International, та візуалізує результати в простому та зрозумілому для користувача вигляді. У користувача є можливість виправити свої помилки за допомогою комп’ютера, що значно прискорює вивчення розмовної англійської.

Generic placeholder image
Generic placeholder image

LanguaBooks™ UA - це проект, що створений на платформі LanguaMetrics™ та використовує тексти, що належать LanguaMetrics™, Inc., для вивчення англійської мови в Україні. Ця унікальна пропозиція стала можливою завдяки тому, що центр розробки LanguaMetrics™, Inc. знаходиться в Україні.

2016 рік проголошений роком англійської мови в Україні і ми пропонуємо українським школам та навчальним центрам скористатися унікальною можливістю та отримати безкоштовний доступ до більш ніж 140 книг різних рівнів та тематик від LanguaBooks™ для вивчення англійської мови.

Дізнайтеся більше про LanguaBooks™ UA на нашій Facebook сторінці https://www.facebook.com/ua.Languabooks.